,,Jsou dva způsoby, jak si oddechnout od bídy života - hudba a kočky.´´ (Albert Schweitzer)

Opožděná jarní únava.

31. května 2016 v 17:10 | Janet |  Deník
Zjišťuji, že jsem asi nějaká opožděná. Mám pocit, že až nyní na mě leze jarní únava. Do ničeho se mi nechce, ráno mi dělá velký problém vstávat do práce a nejraději bych vůbec nebyla s lidmi. Kdyby bylo po mém, tak bych celé dny jenom prospala. Budu se muset nějak nakopnout, nebo mě asi brzy klepne. Budu velmi ráda za jakoukoliv radu, co by mě povzbudilo.
Jako naschvál musím řešit spousty dalších problémů. Jedna z mých kočen, jménem Fazolka - ano, vím má úžasné jméno :D - pajdá od soboty na nohu. Bere léky od bolesti a na podporu kloubů. Doufám, že jí to zabere, nebo bude muset jít na operaci. K tomu ještě řeším to, že se mi bejvalej přítel plete tak trochu do života a já s ním nic už nechci. Jenomže si jej oblíbili mý rodiče, takže já jsem zase za tu špatnou. V pátek jsem byla s kámošem a dvěma kámoškama pařit a už i to bylo špatně. Holt asi musím celý život prosedět na prdeli doma. Pak mi můžou něco rodiče říkat, že sedím celý dny u PC :/. No a jako naschvál se mi líbí jeden kolega z práce, nazývejme ho třeba pan R. Samozřejmě, že já mu najevo nic nedám, protože nepotřebuji pak být za debila. Někdy mám pocit, že je všechno na hov.o a nic nevychází jak bych chtěla.
A aby toho nebylo málo, tak 22.5. měl Kikinek půl roku co jsme ho museli nechat utratit a u Bělinky to byly dva roky, takže to mi taky nijak nepřidalo na náladě. :(
Snad se máte líp jak já a klidně napište co zabírá u Vás na jarní únavu. Budu ráda za každou radu. :)

Fazolka (omlouvám se za otočený podpis):

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Karol Dee Karol Dee | Web | 31. května 2016 v 18:32 | Reagovat

Fazolka je krásná čičina. Není možné, že si prostě jen něco narazila? I když to zní, že víte, co s ní je, když už mluvíš o operaci. Každopádně držím palce, ať jí je zase hej :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama