,,Jsou dva způsoby, jak si oddechnout od bídy života - hudba a kočky.´´ (Albert Schweitzer)

Červen 2016

Nechce se mi zítra do práce :/

26. června 2016 v 21:41 | Janet |  Deník
3Andy.pngZase máme zítra pondělí. Zase do práce. Zase brzo ráno vztávat. Doopravdy mě to už nebaví. Tak bych chtěla na svém životě něco změnit. Ani nevím pořádně co. Jsem už utahaná z toho věčného stereotypu. Do práce, z práce, do práce, z práce, víkend uteče jako voda a zase znovu.
Zase se k nám žene bouřka, anebo jenom déšť. Ne že by mi to vadilo, alespoň se osvěží vzduch. Kočeny byly dnes už lepší, nebylo jim takové horko. A já se pořád snažím dokopat, že půjdu běhat. Nějak se mi to nedaří. Musím se na sebe pořádně nas.at a potom určitě půjdu. Kolikrát jsem ale z práce tak utahaná, že si neumím představit, že půjdu ještě běhat.
Léto už máme tady, tak jsem po vzoru ostatních udělala letní design, alespoň mi to zlepší vždy náladu, když se na něj podívám. :) Mizím spát, ať se zítra ráno probudím. Mějte se, dobrou noc. :)

Kočeny na balkoně:

Skupina, do které jsem se zamilovala a songy od nich poslouchám doslova pořád - Three Days Grace:


Neskutečné horko :/

25. června 2016 v 11:24 | Janet |  Deník
Zdravím,
mám pocit, že čím více se blíží mé další narozeniny (mimochodem už 15.7.) uvědomuji si zase jak stárnu. Ano, zní to divně. Teprve mi bude 22let, ale stejně. Řekla bych, že mi čas tak nějak proplouvá mezi prsty. Tolik věcí bych si přála udělat a nemám na ně dostatek odvahy. Je mi jasné, že vše bohužel ovlivnit nemůžu. Museli by chtít i lidé kolem mě.
Je neskutečné horko, 36 stupňů je doopravdy přehnaných. Včera v práci jsem umírala. Netvrdím, že nemám ráda teplo. Mám, více než zimu, ale tohle. Člověk se škvaří zaživa. A co teprve ty moje kočeny. Jsou z toho horka špatné, ani některé z nich nechtějí moc žrát. Ráno a večer tráví celé na balkoně, protože potom už je takové horko, že bych je tam nepustila. A mně se osobně taky nic nechce. Je to únavné už jen dýchat. :D Nedá se ani nic pořádně podniknout, jedině jít někde k vodě. Měla jsem původně tolik plánů na víkend, ale všechny nakonec nějak nedopadly. Ani mi to nějak moc nevadí, protože to vedro je neúnosné.
S panem R. je to pořád nastejno. Nějak nevím co si mám o tom myslet. Na pracovním večírku jsme spolu tancovali a i jsem mu řekla, že se mi líbí. Zjišťuji ale, že chlapa člověk musí asi doopravdy kopnout do hlavy, aby pochopil. Myslím, že to i brzy udělám. :D
Tak užívejte sluníčka, ale nepřežeňte to s ním. :D Já se zase brzy ozvu. :)

Moje kočena Angie na balkoně:

Moje životní cíle a sny

13. června 2016 v 20:59 | Janet |  Deník
Každý znás máme nějaké životní cíle a sny. Rozhodla jsem se, že si své napíši do tohoto článku. Alespoň je budu mít na očích, kdykoliv budu chtít. A nebudu se moci vymlouvat, že jsem nějaký můj cíl zapomněla. Možná sem i postupně nějaké cíle přidám. Jako první jsem si napsala letošní cíle, ať je mám pořád před sebou :D. Budu ráda, když mi napíšete i Vy nějaké vaše životní cíle.
Více v C.Č.

Wishlist - červen 2016

12. června 2016 v 18:06 | Janet |  Wishlist
Z květnového wishlistu jsem si splnila pouze dvě věci. První jsou legíny a druhou olej na strie. Bunda mi nějak neklapla. Ano, spíš jsem se vyprdla na to, si ji objednat. Jsem prostě hrozná.

První věc, kterou si přeji v červnu je tedy nějaká bunda, když už jsem si toto přání nesplnila v květnu. Buďto to bude nějaká softshell bunda, anebo to bude ta kterou jsem si přála v květnu. Chtěla bych asi fialovou nebo šedou, jelikož už mám softshellku modré barvy a jsem s ní velmi spokojená. Uvidím jak se nakonec rozhodnu. Bunda by mohla být třeba tahle:


Druhá věc je něco z Oriflamu. No spíše to bude asi víc věcí, ale zahrnuji to k sobě, protože jsem se ještě nerozhodla pořádně pro co. Vždy si toho vyberu hodně, což samozřejmě nejde, protože bych se nedoplatila. :D Jsem schopná utratit klidně i 1000,- měsíčně za kosmetiku z tama. :D
Přemýšlím, že si objednám balzám na rty, zpevňující tělové mléko a lak na nehty. Beztak se rozhodnu ještě pro něco, ale uvidím podle financí. A taky koupím asi z Oriflamu taťkovi toaletní vodu, jelikož má teď v červnu svátek a já absolutně nevím co vymyslet. Jako vždy. :D


Třetí věc budou určitě nějaké knihy. No dobře, takže je to vlastně zase více věcí, protože rozhodně nebudu objednávat jen jednu. Na to se už moc dobře znám :D. Jelikož má mamka v červenci svátek, tak jí chci objednat knihu Labutě, labutě od O. Smutného, kterou si už dlouho přeje. A mně se tato kniha také líbila. Dále to bude asi spousty dalších knih, jelikož jsem objevila fajn antikvariát a tam jsou samozřejmě knihy levnější než v knihkupectví. Bude to např. Co kočka skutečně chce, Život s kočkou, V šachu od Dicka Francise a Návrat Grace. Uvidím jak mě knihy zaujmou a zkusila bych na nějaké napsat recenze.

87652182

Tak to je z červnového wishlistu vše, protože si myslím, že utratím majlant za knihy i za Oriflame. A přeci jen něco musím nechat na červenec :D.