,,Jsou dva způsoby, jak si oddechnout od bídy života - hudba a kočky.´´ (Albert Schweitzer)

Červenec 2016

Už nikdy nepiju...

6. července 2016 v 14:58 | Janet |  Deník
Nadpis článku sice asi nebude pravdivý, ale alkohol teď chvilku nechci vidět. :D Raději...
V pondělí jsem ráno byla u doktorky, která naštěstí zastupuje mou doktorku, která je samozřejmě na dovolené. :D Někdy si říkám, proč jsem nešla dělat doktorku. Potom si ale vzpomenu na spoustu důvodů a už mě to zase přejde. Stehy mi ještě nechala, takže tam budu muset zítra a snad mi je konečně vytáhne. Uvidím.
V pondělí jsme jeli s kámoškou a kámošem na zábavu. Jakmile jsme měli trochu popitý, přijel tam ještě jeden kámoš. Ten mě vytáhnul i tancovat. Trošku se to zvrtlo a my se začali i líbat. :/ Což jsem teda nechtěla, ale zatím naštěstí dělá, že nic. Tak to třeba bude v pohodě. Nejsem si prostě jistá, jestli chci vztah anebo raději ne. Mám to v hlavě teď nějak domíchaný. A pan R. mě pravděpodobně stejně nechce, takže tak. Nehodlám to nějak hrotit, nechám všemu volný průběh. Někdy je to to nejlepší, co může člověk udělat.
Zjišťuji, že se nesmím opít, pak mě napadá cokoliv a jsem přecitlivělá. Kofola to jistí. :D
Mějte se a nepřežeňte to jako já.
To byl zase jednou týden...

2. července 2016 v 12:27 | Janet |  Deník
Tento týden by se dal pro mou osobu nazvat nebezpečný,či hektický. Začalo to již pondělkem. Od rána mě bolel zub- osmička. V práci byla od rána sice celkem pohoda, ale byla jsem tak velmi ,,šikovná,´´že jsem si rozřízla nohu. Takže se jelo na polikliniku na šití. Byla jsem obdařena dvěma stehy nad kolenem. Krásná modřina tomu samozřejmě nechybí. Naštěstí to nějak nebolelo, takže jsem se mohla vrátit zpět do práce. Štve mě akorát, že se nemůžu teď v těch horkách s tím koupat a při sportu musím taky opatrně. No nějak to vydržím, když už jsem přežila celý týden v práci. Aspoň, že se mi to dobře hojí. Netvrdím tedy, že stehy netahají a občas to i zabolí. Jenom teda nevím, kdo mi vytáhne stehy, protože chirurg, který mi to šil a i moje doktorka mají dovolenou. Budu muset shánět nějakýho doktora, který by mi to vytáhl. Fakt super. :/
V úterý jsem šla na kontrolu a zase do práce. Tento týden bylo i hodně práce, takže na nudění nebyl doopravdy čas. Ve středu jsem zaspala, ale i tak jsem to stihla normálně na šest. Spěchala jsem tak, jako nikdy. Myslela jsem že mi i ty stehy rupnou jak jsem pospíchala. :D Ještě k tomu jsem se v práci bouchla do stehů a viděla jsem v ten moment všechny andělíčky. :D
Do pátku už se to nějak dalo vydržet. Sice jsem za celý tento týden víc utahaná, než jindy. Zub mě bolí pořád, ale už míň, tak snad to přejde. Jsem tak ráda, že je víkend. Už od pondělka jsem se neskutečně těšila a dožila jsem se ho. :D Sice v pondělí jdeme normálně do práce, ale nějak mě to netrápí, když je úterý, středa svátek. Aspoň bude pracovní týden zkrácenej. :) V pondělí mám v plánu jít na nějakou akci, jenom ještě nevím kam, protože se toho pořádá hodně. No, uvidím.
Mějte se hezky a užívejte sluníčka, VašeMiky na balkoně: