,,Jsou dva způsoby, jak si oddechnout od bídy života - hudba a kočky.´´ (Albert Schweitzer)

Srpen 2017

Dovolená 24.7.-6.8.

20. srpna 2017 v 16:56 | Janet |  Deník
V minulém článku jsem psala, že napíši článek o mé dvoutýdenní celozávodní dovolené. A je to tu. Počasí se nám naštěstí docela vydařilo oba dva týdny, takže jsem byla aspoň s tím spokojená.

Více v C.Č.

A je po dovolené...

12. srpna 2017 v 17:14 | Janet |  Deník
Týden už zase tvrdnu v práci. Dva týdny dovolené utekly jako voda a já mám pocit, že jsem ani žádnou neměla. Za ten týden práce jsem úplně vyšťavená a potřebovala bych další volno. Zjistila jsem, že nemám na nic náladu od té doby co jsem se vrátila do té ,,pakárny´´. Vážně nevím jestli mi ta práce za ty nervy stojí. Bohužel musí, protože peníze potřebuji a hlavně ty mé kočeny toho potřebují spoustu.
Měla bych možná možnost přejít na druhou dílnu, kde bych byla lépe placená, ale honí se mi hlavou důvody proč bych tam nechtěla a jestli bych tam tu práci vůbec zvládala. Ta větší mzda je to jediné co by mě tam doopravdy donutilo. Musím první zjistit co to bude obnášet a ještě si to promyslet. Někdy si říkám, proč život nemůže být aspoň o trochu jednodušší. Jsem ten typ člověka co se nerad vrhá do nových věcí a nerad rozhoduje, takže vážně teď nevím co budu dělat a jak se znám, tak se rozhodnu špatně, ať už to bude ta varianta, že zůstanu kde jsem a budu stále nadávat na málo peněz, anebo ta, že půjdu zkusit něco nového za lepší platové ohodnocení. Nevěřila bych jak mi tohle bude vrtat v hlavě, ale nemůžu to od včerejška z tama vyhnat a pořád nad tím dumám.
Co jsem prováděla o dovolené napíši v jiném článku, aspoň na chvilku přestanu přemýšlet nad prací a vrátím se k tomu sladkému lenošení. :D Mám v plánu napsat i o včerejším výletu do Roštína na Slavnosti piva Kamínka, bylo to tam fajn, i když jsme z tama odjeli dříve kvůli tomu dešti.
S přítelem jsme si teď přes dovolenou ty dva týdny rozuměli a viděli se docela často,takže to bylo fajn. Jsem zvědavá jak to bude teď, protože přes práci na sebe moc času nemáme a tak celkově se asi uvidíme málo. Holt si to asi nesmím tak brát.
Vidím, že jsem se docela rozepsala, tak už prozatím končím a napíši něco z té dovolené. Mějte se, užívejte zbytku léta a někteří prázdnin, s pozdravem