,,Jsou dva způsoby, jak si oddechnout od bídy života - hudba a kočky.´´ (Albert Schweitzer)

Dovolená 24.7.-6.8.

20. srpna 2017 v 16:56 | Janet |  Deník
V minulém článku jsem psala, že napíši článek o mé dvoutýdenní celozávodní dovolené. A je to tu. Počasí se nám naštěstí docela vydařilo oba dva týdny, takže jsem byla aspoň s tím spokojená.

Více v C.Č.První týden byl docela nabitý, tedy hlavně ze začátku. No vlastně jsem měla nabitý už čtvrtek, pátek a sobotu před dovolenou. Přijela kámoška až z Liberce, takže jsme čtvrtek, pátek byli na koupališti, protože bylo horko. V pátek večer jsme šli ještě na zábavu, ale moc nás to tam nebavilo, tak jsme odešli docela brzy domů. V sobotu jsme šli na pizzu a posedět. Kámošce měl přijet přítel, tak jsme čekali na něj. Můj přítel, říkejme mu pan A., měl přijet také, ale potkali jsme se všichni až večer na zábavě. Moje kámoška promluvila panu A. i trochu do duše, za což jsem jí moc vděčná. Otázka je, jak dlouho si pan A. bude brát tuto promluvu k srdci. Jak to tak sleduji nyní, tak to ale dlouho nebude. :D
Z neděle 23.7. na pondělí jsem s přítelem jela na pouť do Hovězího a přespali jsme tam v autokempu. Mně se tam líbilo, jako vždy. Mám to tam ráda, je tam klid, krásná příroda v okolí a milí lidi. Kdybych mohla, zůstala bych tam klidně i týden, protože je to skvělé místo na relax.


V pondělí večer jsme si šli ještě na chvilku posedět. V úterý jsme jeli na výlet do Lednice. Splnila jsem si zase jeden sen, protože zámek v Lednici jsem chtěla už dlouho vidět. Byla jsem unešená z té nádhery. Myslím, že napíši o tomto výletě zvlášť článek, protože by to bylo doopravdy na dlouho. Večer jsme si šli posedět a pokecat s kámoši.

Ve středu jsem měla odpočinkový a zároveň úklidový den. Samozřejmě, že jsem se věnovala i kočenám. :D Ve čtvrtek jsme si zašli s přítelem na pizzu a posedět s dalšími kámoši. V pátek pršelo, takže jsem byla doma. V sobotu jsme jeli s kámoškama na Překonání Gravitace do Kroměříže. O tomto dni asi také napíši zvlášť článek, když se mi tedy bude chtít. :D V neděli a pondělí jsem byla doma a věnovala se kočenám a dalším věcem. V úterý bylo krásně, tak jsme se s přítelem vydali na koupaliště a večer jsme jeli do Olomouce na koncert Billy Talent. Hráli vážně skvěle a dali do toho všechno, takže jsme si to tam užili. :)


Ve středu jsme si byli zase jenom sednout na pivko. Ve čtvrtek jsem já,přítel a kámoška s přítelem jeli do Přerova na vzpomínkový koncert na Chestera Benningtona, protože máme rádi Linkiny a jeho sebevražda nás zasáhla. :( Hráli pěkne a člověk si alespoň zavzpomínal. Nějak to pořád nemůžu přijmout, v jednu chvíli jsme na jejich koncertě a v druhou už tu Chester není...
Poté jsme si zašli na jídlo do KFC a jeli jsme domů. V pátek jsem s panem A. jela na Lešnou do zoo. Bylo to tam fajn, prostě něco pro mě, když mám tak ráda zvířata. :) Večer jsme šli na grilovačku.V sobotu se u nás konal Woodstock, tak jsme šli tam. A v neděli jsem odpočívala a psychicky jsem se připravovala do práce. :(
To by prozatím bylo vše, možná teda napíši nějaké články zvlášť o těch výletech, když se mi bude chtít. A kde jste přes dovolenou, či prázdniny byli Vy? :)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama