,,Jsou dva způsoby, jak si oddechnout od bídy života - hudba a kočky.´´ (Albert Schweitzer)

Komentáře

1 Michaela Michaela | Web | 5. listopadu 2017 v 23:17 | Reagovat

Nezávisle na tobě jsem dnes vydala, ovšem díky tobě článek a jak tak koukám, asi jsme měly dost podobných několik týdnů zpátky..:) Jinak pěkně napsané a držím palce v ptedsevzetí ohlednw psaní, taky mám. :D

2 Natálie Natálie | Web | 6. listopadu 2017 v 21:33 | Reagovat

vím přesně o čem mluvíš.. taky jsme se k blogu vrátila, až se mi dal život trochu do pořádku .. a ohledně toho vztahu... nic si z toho nedělej.. jsou totiž dva typy ženských.. ten první je, že si po rozchodu dají hodně dlouhou pauzu od ostatních kluků.. a ty druhé - jako jsem třeba i já - jsou takové, že hned co skončí jeden vztah si najdou druhý.. ale já když si našla vztah, bylo to vždy dlouhodobě.. vždy alespoň tak rok.. jde taky o to, jak toho kluka bereš.. máš ho jako nějakou "vložku"? když by se našel někdo lepší dokázala by jsi ho hned opustit? máš ho opravdu ráda? se vztahama a hlavně po konci jednoho vztahu je to hodně těžké, protože sama se z toho potřebuješ dát dohromady, a to už jsi v náručí jiného kluka.. a tohle hodně pomáhá, hlavně když potřebuješ zapomenout.. a to jestli vám to teď skřípe, to vůbec neřeš.. spoustu věci je ovlivněno měsícem říjnem.. ten je totiž velký rozvraceč vztahů.. a čas ukáže jak na tom doopravdy jste :) sama si ten čas dej.. :) potřebuješ ho :)

odpověď na tvůj komentář: jojo tak to znám :D taky mi moje matka řekla, že víc věří mému bývalému než mě.. to se mě hodně dotklo.. tak přeju aby i vy jste to měli doma všechno v pořádku :) i když si pak někoho domu jistě dovedeš :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.