,,Jsou dva způsoby, jak si oddechnout od bídy života - hudba a kočky.´´ (Albert Schweitzer)

Vánoční svátky

29. prosince 2017 v 21:01 | Janet |  Deník
Znáte ten pocit, že se Vám něco pokazí zrovna, když to nejmíň potřebujete? Ano? No já taky a velmi dobře. Jako každý rok se v naší rodině něco musí pokazit před nastávajícím novým rokem. Ať už je to jen nějaká věc, či něco horšího. No a tento rok se mi pokazil monitor. Tak jsem se těšila, že o volnu budu mít čas psát na blog, utřídím si fotografie v pc, zahraju si hry a ono prd. Objednala jsem si tedy nový monitor a včera mi přišel. Asi už z toho co jsem měla v plánu udělat moc nestihnu, ale nevadí. Na jednu stranu jsem i ráda. Věnovala jsem se alespoň jiným věcem, sledovala jsem pohádky a filmy v televizi a věnovala jsem se kočenám. Přece jen na pc budu mít během roku spoustu času a vánoční svátky jsou jen jednou za rok, takže není na škodu se věnovat rodině.
Vánoční svátky prožívám velmi klidně a odpočinkově. Potřebuji nabrat síly do práce, protože si nejsem jinak moc jistá jestli tam vůbec dojdu. No upřímně to si nejsem jistá ani tak. :D Jak jsem již psala, sleduji pohádky a filmy, což mě začalo i bavit. :D Také mám konečně čas číst knihy, které mám v plánu si přečíst už dlouho. Jen mě štve, že to volno tak rychle utíká. Potřebovala bych ještě aspoň jeden týden. Na Vánoce jsem dostala od rodičů dva drahé parfémy, nějakou kosmetiku, knihu a čtyři trika. Od přítele jsem dostala šál, přívěšek kočičky, zimní legíny - černé s bílými hvězdičkami, ty mi udělaly radost :D - a delší tyrkysové triko s černou kočičkou. V létě by se dalo klidně použít jako šaty. :) Měla jsem ze všech dárků radost.
Občas mě zamrzí, že nemám pořádné kamarády a kamarádky, se kterými bych mohla trávit svůj čas. Jsem zvyklá trávit čas sama, nebo být s kočenami, ale občas to člověku prostě přijde na mysl. Viděla jsem se teď o volnu jen s jednou kamarádkou. Mrzí mě to spíš i proto, že můj přítel je pro mě moc společenský a často se vídá s kamarády, takže já si tak trochu někdy přijdu na vedlejší koleji. Bohužel já prostě společenská nejsem a přetvařovat se prostě taky nechci. I kvůli tomuhle se k sobě nehodíme a hodně teď nad naším vztahem přemýšlím. Nejsem si moc jistá, jestli v něm chci pokračovat, když vím, že jsme oba odlišní až moc. Netvrdím, že mě to mrzet nebude, když to ukončím. Samozřejmě, bude. Jenomže já si představuji asi někoho jiného pro vztah. :/ Ach jo. Proč nemůže být vše jednodušší...
A jak si užíváte volna a svátků Vy? A těšíte se na Silvestr a nový rok? Já budu na Silvestr doma. Trochu mě mrzí, že nebudu s přítelem, ale jsem zvyklá být doma s rodiči, takže mi to zase tolik nevadí. (Myslím, že lžu sama sobě. :/) A na nový rok se moc netěším. Mám obavy z toho jaký bude. Snad lepší než ten minulý.
Rozhodně se ještě do Silvestra ozvu, tak zatím Vaše

 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 German Music German Music | Web | 31. prosince 2017 v 13:33 | Reagovat

Ten pocit znám. To mi můžeš věřít. :D Přeji ti, aby byl nový rok 2018 plný úspěchů, zdraví, lásky, pohody a štěstí. :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama